Location
Prague
Czech Republic
Career Category
Production, Manufacturing

Náplň práce:

  • Testování a diagnostika vyráběných zařízení
  • Zastřešení procesu testování zařízení – vizuální, mechanická a elektrická kontrola
  • Testovací operace funkčnosti
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Řešení nesrovnalostí ve výrobní dokumentaci s technologem, manažerem divize

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika-test)
  • Praxe na obdobné pozici 2 roky
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice – vyhl. 50/1978 Sb. – §6 výhodou
  • Obecné znalosti z oblasti elektrotechniky (materiály, měření elektrických veličin, vodiče, kabely, slaboproudá zařízení,…)
  • Znalost práce s MS Office
  • Základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práci v jednosměnném provozu s možností přesčasů (není podmínkou)
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
  • Možnost profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Systém firemních benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, příspěvek na dopravu, firemní akce apod.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Address
One file only.
32 MB limit.
Allowed types: doc, docx, pdf.

Sécheron Hasler CZ - Prague

HR department

Podnikatelská 556

Praha 9 – Běchovice

+420 731 44 6223