Location
Prague
Czech Republic
Career Category
Production, Manufacturing

Náplň práce:

  • Svařování metodami 135 (MAG), 141 (TIG) konstrukční a korozivzdorné oceli, hliníku
  • Obsluha svářecího robota, dokončování svařenců po robotu
  • Sestavování podsestav svařenců
  • Svařování dle postupů svařování WPS a instrukcí v rámci systému kvality
  • Podíl na vývoji svařovacích přípravků – aktivní přístup
  • Odpovědnost za přesnost svařenců a kvalitu svarů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Svářečský průkaz (příp. evropský certifikát dle EN ISO 9606-1)
  • Čtení výkresové dokumentace a WPS
  • Praxe svařování v rámci systému kvality (EN 15085) výhodou, ne podmínkou
  • Práce v týmu, spolehlivost, preciznost
  • Ochota dále se vzdělávat a zvyšovat si kvalifikaci ve svařování
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Práci v jednosměnném provozu
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovědnou a kreativní práci
  • Možnost profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Systém firemních benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připo-jištění, vzdělávání, firemní akce apod

Address
One file only.
32 MB limit.
Allowed types: doc, docx, pdf.

Sécheron Hasler CZ - Prague

HR department

Podnikatelská 556

Praha 9 – Běchovice

+420 731 44 6223