Location
Prague
Czech Republic
Career Category
Production, Manufacturing

Náplň práce:

* modifikace stávajících komponentů podle nejnovějších trendů, trhu či specifikace zákazníka
* přímý vývoj komponentů trakční techniky, návrhy konstrukčních řešení
* spolupodílení se na tvorbě prototypů
* 3D modelování v CAD/CAM systému
* provádění kompletních designérských a vývojových prací
* provádění technických výpočtů a analýz navrhovaných řešení
* zpracování zadání vývoje produktu
* konstrukční úpravy na existujících produktech na úrovni 3D
* spolupráce s ostatními odd. vývoje, úseku nákupu, kvality, technologií a výrobou
* komunikace a úzká spolupráce s mateřskou společností, se zákazníkem

Požadujeme:

* SŠ/VŠ strojního zaměření
* velmi dobré znalosti z oblasti strojní konstrukce
* min. 1 roky praxe v oblasti vývoje/konstrukce
* velmi dobrá znalost práce s 3D CAD systémy (SolidWorks výhodou)
* středně pokročilá znalost anglického jazyka nutnou podmínkou – psanou i mluvenou formou
* kreativní myšlení
* vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti
* pro-aktivní přístup
* loajalita

Nabízíme:

* spolupodílení se na vývoji hi-tech zařízení dodávaných do celého světa.
* zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
* stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
* možnost profesního i odborného růstu, podílení se na konstrukčně zajímavých projektech
* práci s nejmodernějšími technologiemi
* úzký kontakt s výrobou
* možnost dalšího vzdělávání
* odpovídající finanční ohodnocení
* nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, budeme rádi, jestliže nám zašlete Váš životopis v české a anglické verzi.

Těšíme se na Vaše reakce!

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Address
One file only.
32 MB limit.
Allowed types: doc, docx, pdf.

Sécheron Hasler CZ - Prague

HR department

Podnikatelská 556

Praha 9 – Běchovice

+420 731 44 6223