Location
Prague
Czech Republic
Career Category
Process, Quality management, Environmental health & safety
Production, Manufacturing
Research, Development, Design, Engineering

Náplň práce:

* Kontrola stejnosměrných trakčních měníren, jejich příprava pro fázi standardizovaných testů, odlazování nedostatků z výroby
* Vizuální a mechanická kontrola dle dokumentace, kontrola elektrického zapojení dle dokumentace
* Řešení nesrovnalostí a nejasných bodů ve výrobní dokumentaci a výrobním procesu
* Zahájení, realizace a kontrola účinnosti nápravných a preventivních opatření
* Spolupráce při zlepšování výrobního procesu, snižování chybovosti výroby

Požadujeme:

* SŠ – vzdělání elektrotechnického směru
* 1 rok pracovní zkušenosti na technické pozici
* Spolehlivost, pečlivost, flexibilita, samostatnost
* Znalost práce MS Office
* Angličtina (výhodou)
* Odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Nabízíme:

* Zajímavou a kreativní práci v zahraniční stabilní společnosti
* Dobré finanční ohodnocení v závislosti na pracovním přístupu
* Odborný růst, možnost kariérního postupu v rámci společnosti
* Školící plán a jazykové vzdělávání, příjemné pracovní prostředí
* Zajímavé zaměstnanecké benefity jako je pružná pracovní doba, 5-týdnů dovolené, 13 plat, firemní akce pro zaměstnance, příspěvek na dopravu, stravenky a další.
* Nástup: dle dohody

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, budeme rádi, jestliže nám zašlete Váš životopis v české a anglické verzi.

Těšíme se na Vaše reakce!

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Address
One file only.
32 MB limit.
Allowed types: doc, docx, pdf.

Sécheron Hasler CZ - Prague

HR department

Podnikatelská 556

Praha 9 – Běchovice

+420 731 44 6223